KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15883056
nr 1588 3056
Astrid Sylwan
(f. 1970), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 8/28 "IV". Bildmått: 32x30, bladets mått: 55x39 cm, oramad
Astrid Sylwan, svensk målare född 1970.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:41:36
300 kr
350 kr